Serwis Iphone Warszawa

Darmowa giadnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

IPHONE

 

ARTYKUŁ

-> Jak przedłużyć życie iPhone?

Wśród wielu innych smartphonów applowski iPhone wyróżnia się na wiele sposobów. Chociażby faktem, że w porównaniu z innymi markami znacznie dłużej nadaje się do użytku. Dlaczego warto z niego korzystać i jak przedłużyć czas, przez który będzie Ci służyć?

 

 

 

ARTYKUŁwymiana-szybki-iphone-ipad

-> iPhone – porównanie modeli

Równo dziesięć lat temu powstał pierwszy na świecie smartfon iPhone. Jego pierwszy debiut został zaprezentowany 9 stycznia 2007 roku przez Steve Jobs’a.  Pierwszy Apple nie był zbyt idealny,ale mimo to wyniósł się na wyżyny swojej popularności.

 

 

 

ARTYKUŁNowości apple, serwis apple

 

-> SUKCES APPLE IPHONE

na świecie sprzedało się ponad 1 miliard iPhone’ów. Jest to tak duży sukces, którego nie da się porównać do żadnego innego mając na uwadze to, że modeli iPhone wcale nie jest tak dużo i firma nie wprowadziła innych marek

 

 

 

 

ARTYKUŁsteve jobs, apple, iphone, apple iphone, iphone steve jobs

-> HISTORIA IPHONE

Trudno to sobie wyobrazić, ale w 2007 roku połączenie dotykowego odtwarzacza muzyki, telefonu oraz przeglądarki internetowej w jednym – było prawdziwym przełomem. Ten przełom nazywał się iPhone, a wymyślił go właśnie Steve Jobs. Produkcja pochłonęła prawie 150 milionów dolarów.

 

 

ARTYKUŁ

-> CENY IPHONEwymiana baterii iphone, naprawa iphone warszawa

Przedstawione powyżej ceny są oficjalnymi cenami podanymi Przez firmę APPLE, w różnych sklepach możemy spotkać te same modele telefonów różnych cenach, ze względu na różnice marży, stan urządzenia, używane lub nowe oraz wiele innych czynników.

 

 

ARTYKUŁiphone 9 - modele iphone, porównanie modeli iphone

-> IPHONE – NOWY A UŻYWANY

czy różni się nowy iPhone od tego używanego? na co zwrócić
uwagę i co może mieć dla nas znaczenia w codziennym użytkowaniu?

 

 

 

ARTYKUŁ

-> NOWOŚCI APPLEserwis iphone warszawa

Co nowego w świecie iPhonów? Czytaj co słychać w branży elektronicznej, co nowego można dowiedzieć się o sprzętach Apple, iPhone, iMac, iPad, Macbook, eventy, konferencje, premiery, wydarzenia z branży.

 

 

 

ARTYKUŁserwis iphone warszawa

-> MODELE IPHONE

Krótkie zestawienie wszystkich modeli iPhone, które do tej pory wyprodukowano, czym się różnią, jak zmieniła się wielkość ekranu na przestrzeni lat, co mamy dzisiaj czego wcześniej nie mieliśmy w naszych iphone’ach i w czym są lepsze od konkurencji.

 

 

 

 

 

 

ARTYKUŁ

-> NAJCZĘSTSZE USTERKI IPHONE

Najczęściej występujące usterki w iPhone. Zbite szybki, uszkodzone gniazdo ładowania i wiele innych 

 

 

iphone

Napisz do nas