Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

Naprawa Gniazda iPhone Warszawa

SERWIS-IPHONE.PL

Profesjonalny Serwis iPhone Warszawa

Naprawa Gniazda iPhone Warszawa

 

Jesteśmy Pogwarancyjnym serwisem produktów Apple w Warszawie przy Dworcu Wileńska. Naprawą iPhone zajmujemy się od 10 Lat. Jesteśmy wstanie rozwiązać, naprawić około 95% przypadków. Od wymiany baterii po naprawy po zalaniu (naprawa płyt głównych). Na każdą naszą naprawę udzielamy 3 miesięcznej Gwarancji!

Czy twój iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus przestał ładować? Czy sprawdzałeś na innej ładowarce? Czy dalej nie ładuje?

Jeśli tak, to uszkodzeniu uległo gniazdo zasilania w twoim iPhonie – nie zwlekaj!

Objawy uszkodzonego gniazda zasilania iPhone’a:

  • brak możliwości ładowania;
  • brak możliwości komunikacji z komputerem;
  • wyłączony telefon.

Możliwość wysyłki ubezpieczoną przesyłką.

Kurier door to door.

Naprawa Gniazda iPhone Warszawa

 

Serwis iPhone Warszawa

Naprawa Gniazda iPhone warszawa

Gniazdo ładowania w iPhone dość często ulega uszkodzeniu, objawia się brakiem możliwości ładowania lub przerywanym ładowaniem. Czasami dostajemy również komunikat pełnego naładowania wciąż pustej baterii, co jest nieprawidłowym komunikatem i sprzęt niezwłocznie powinien zostać oddany do serwisu. Zapraszamy do profesjonalnego serwisu iPhone w celu bezpiecznej wymiany lub naprawy uszkodzonego gniazda ładowania w Twoim sprzęcie. Zbyt długie korzystanie z uszkodzonego gniazda ładowania może poskutkować tym, że bateria w Twoim iPhone zmniejszy swoja żywotność. Naprawa Gniazda iPhone Warszawa

 

Naprawa Gniazda iPhone Warszawa

 

Naprawa gniazda ładowania jest dość skomplikowaną naprawą do wykonania, jednak nasi specjaliści robili to już wiele razy i mają doświadczenie nawet z najgorszymi przepalonymi gniazdami ładowania. W najlepszym przypadku gniazdo można naprawić lub w najgorszym wymienić w całości na nowe. Ładowanie każdego iSprzętu jest podstawową czynnością, którą powinniśmy wykonywać (w zależności od potrzeb) co 1-2 dni. Bez względu na model Twojego iPhona usterki są dość podobne i mają duże ryzyko wystąpienia w starszych modelach ze względu na dłuższy czas użytkowania i większość ilość użytkowania gniazda.

 

iPhone można ładować na różne sposoby, tradycyjnie poprzez gniazdo w ścianie, poprzez powerbank, za pośrednictwem komputera lub innego urządzenia z możliwością łączenia USB z microUSB. Różne napięcia mogą doprowadzić do szybszego zużycia się baterii lub uszkodzenia właśnie gniazda ładowania.

Napisz do nas