Serwis MacBookWymiana Baterii MacBook


MacBook Wymiana Baterii Cennik


Usługa Koszt Orginał
Wymiana Baterii MacBook Pro 13/15 Unibody 250 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Pro 12 Retina 150 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Pro 13 Retina 200 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Pro 15 Retina 200 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Pro 13 (Thunderbolt 3/USB-C) 200 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Pro (13-inch, 2020, Two/ Four Thunderbolt 3 ports) 200 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Pro 15 (Thunderbolt 3/USB-C) 200 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Pro 16 (Thunderbolt 3/USB-C) 250 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Air 11 250 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Air 13 300 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Air 13 (Thunderbolt 3/USB-C) 450 ZŁ
Wymiana Baterii MacBook Air 13 (13-inch, 2020) 450 ZŁ

Odpowiednia wymiana bateri w Macbooku

Nasz serwis zajmuje się profesjonalną wymianą baterii w Apple MacBook Pro/Air.

Nie da się ukryć, że dzisiaj Macbook jest w odpowiedni sposób napędzany poprzez baterie. Oczywiście możemy przełączyć się na typowe zasilanie z kabla, jednak w praktyce, gdy znajdujemy się na zewnątrz, to odpowiednia bateria stanowi tutaj ważne ogniwo. Oczywiście jakby nie patrzeć, to pojemność takiej baterii, może być dzisiaj bardzo różna, a wszystko zależy od modelu urządzenia, z jakim mamy do czynienia. Warto jednak zapamiętać, że w momencie gdy urządzenie przekracza 1000 cykli ładowań, wówczas taka bateria nie jest już tak samo wydajna, jak w momencie gdy kupowaliśmy sprzęt. Oznacza to, że sama bateria, pomimo długiego używania, może zachować około 70% swojej pojemności z początku. Trzeba jednak przyznać, że w niektórych przypadkach taka pojemność jest jeszcze mniejsza, przez co bateria rozładowuje się o wiele szybciej niż jako nowe ogniwo.


Wymiana ogniwa to tylko jeden z elementów W takim układzie wydaje się, że odpowiednia wymiana baterii, jest tutaj uniwersalnym rozwiązaniem, na jaki warto się zdecydować. Na pewno w ten sposób uda nam się wydłużyć żywotność całego urządzenia, a nowa bateria w tym wypadku sprawdzi się tak samo dobrze, jak inne fabryczne ogniwo. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, aby wykonać ogólne ładowanie takiej baterii w odpowiedni sposób, aby nabrała ona więcej pojemności. W przypadku wymiany baterii możemy liczyć nawet na dwunastomiesięczną gwarancję, dzięki czemu mamy pewność, że bateria po takiej wymianie nie będzie sprawiała nam dodatkowych problemów. Jeśli serwis się postara, to wymiana takiej baterii, może zająć zaledwie do trzydziestu minut. Trzeba przyznać, że nie jest to jakaś szczególnie trudna naprawa, ale czasem zdarza się, że w niektórych modelach wyciągnięcie baterii, jest dosyć problematyczne. W takich sytuacjach na taką wymianę musimy poświęcić więcej czasu, ale mimo wszystko to się opłaca. Możemy liczyć na to, że otrzymamy tylko i wyłącznie oryginalne części, żadnych felernych zamienników, co w przypadku baterii, mogłoby być po prostu wielkim marnotrawstwem. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nieoryginalna bateria, nie byłaby w stanie odpowiednio utrzymać zasilanie całego urządzenia. To właśnie dlatego używa się tylko oryginalnej baterii, ponieważ po naładowaniu funkcjonuje ona zdecydowanie dłużej, nawet od najlepszego zamiennika.


Stawiajmy na oryginalną baterię żadnych zamienników Właśnie z tego względu wymiana baterii MacBook Warszawa, to mimo wszystko odpowiedni proces, który po prostu trzeba wykonać. Przecież zawsze możemy skorzystać z bezpłatnego kuriera, aby zawieźć odpowiednie urządzenie bezpośrednio do punktu serwisowego. Na pewno umiejętne wykorzystanie kuriera w takich wypadkach jest bardzo istotne, ponieważ im szybciej uda się dokonać naprawy, tym lepiej, ponieważ uzyskamy sprzęt, który będzie wolny od problemów z baterią. Warto zauważyć, że stali klienci, przy tego typu wymianach, mogą również liczyć na odpowiedni bonus. To bardzo ważne, zwłaszcza w przypadku gdy naprawa jest szczególnie kosztowna, wówczas każdy procent rabatu, daje nam większą oszczędność w praktyce. To tylko jedno z wielu rozwiązań, z których możemy skorzystać. W praktyce dobrze jest po prostu dokonać właściwej diagnozy całego sprzętu, aby była pewność, że wszystkie problemy dotyczące układu, rzeczywiście leżą po stronie baterii. Zawsze diagnoza jest szansą na ocenę stanu samego urządzenia i dopiero po nakreśleniu kosztów, serwisant, może zdecydować się na dokonanie naprawy, pod warunkiem, że klient będzie tego chciał. Pamiętajmy, że wymiana baterii MacBook Warszawa skupia się przede wszystkim na ogólnej wymianie zużytych ogniw, co jednocześnie prowadzi do przeprogramowania elektroniki w takiej baterii. Czasem nie trzeba wymieniać baterię, zwłaszcza jeśli po regeneracji, działa ona zdecydowanie lepiej. Trzeba przyznać, że cudu nie zdziałamy i taka dodatkowa regeneracja sprawdza się w praktyce. Musimy mieć świadomość, że nie jest to pełna wymiana, przez co bateria nadal będzie wykazywać mniejszą pojemność w stosunku do całkowicie nowej baterii, ale dla wielu osób jest po prostu oszczędność kosztów.


Proces regeneracji odnawia jakość takiej baterii W niektórych modelach możemy liczyć na inny proces regeneracji, w którym baterie rozkleja się i doprowadza do wymiany zużytych ogniw. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jak najbardziej sprawdza się w praktyce. To na pewno również daje nam szansę na większe oszczędności, a co najważniejsze dalej mamy baterię, która posiada charakterystykę oryginalnej baterii i właśnie z tego względu taka połowiczna wymiana się tutaj opłaca. Oczywiście należy mieć świadomość, że nie każda bateria pozwala na takie działanie. Właśnie dlatego przed wykonaniem jakichkolwiek zabiegów, powinniśmy po prostu sprawdzić, czy dany model baterii, możemy poddać takiemu zabiegowi. Na pewno takie działania sprawdzą się w praktyce i możemy liczyć na udaną wymianę, co z pewnością przedłuży życie takiego urządzenia. Na pewno wiele osób zdecyduje się na tańszą opcję, skoro będzie ona w stanie przywrócić baterię do określonego poziomu naładowania.