Serwis iPadWymiana Gniazda Ładowania iPad


Wymiana Gniazda Ładowania iPad Warszawa

Gniazdo ładowania w iPad dość często ulega uszkodzeniu, objawia się brakiem możliwości ładowania lub przerywanym ładowaniem.

Czasami dostajemy również komunikat pełnego naładowania wciąż pustej baterii, co jest nieprawidłowym komunikatem i sprzęt niezwłocznie powinien zostać oddany do serwisu. Zapraszamy do profesjonalnego serwisu iPad w celu bezpiecznej wymiany lub naprawy uszkodzonego gniazda ładowania w Twoim sprzęcie. Zbyt długie korzystanie z uszkodzonego gniazda ładowania może poskutkować tym, że bateria w Twoim iPad zmniejszy swoja żywotność. Naprawa Gniazda iPad Warszawa

Naprawa Gniazda iPhone Warszawa Tanio

Naprawa gniazda ładowania jest dość skomplikowaną naprawą do wykonania, jednak nasi specjaliści robili to już wiele razy i mają doświadczenie nawet z najgorszymi przepalonymi gniazdami ładowania. W najlepszym przypadku gniazdo można naprawić lub w najgorszym wymienić w całości na nowe. Ładowanie każdego iSprzętu jest podstawową czynnością, którą powinniśmy wykonywać (w zależności od potrzeb) co 1-2 dni. Bez względu na model Twojego iPada usterki są dość podobne i mają duże ryzyko wystąpienia w starszych modelach ze względu na dłuższy czas użytkowania i większość ilość użytkowania gniazda.

iPad Wymiana Gniazda Ładowania Cennik


Usługa Koszt Orginał
Wymiana Gniazda Ładowania iPad 250 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad 2 150 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad 3 200 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad 4 200 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad Mini 200 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad Mini 2 200 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad Mini 3 200 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad Air 250 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad Air 2 250 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad 5 300 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad 6 450 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad 7 450 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad Air 3 500 ZŁ
Wymiana Gniazda Ładowania iPad Pro 600 ZŁ