Serwis iPadWymiana Szybki iPad


iPad Wymiana LCD Cennik


Usługa Wymiana Szybki Wymiana Wyświetlacza
Wymiana LCD iPad 250 ZŁ 250 ZŁ
Wymiana LCD iPad 2 250 ZŁ 250 ZŁ
Wymiana LCD iPad 3 250 ZŁ 300 ZŁ
Wymiana LCD iPad 4 250 ZŁ 300 ZŁ
Wymiana LCD iPad 5 350 ZŁ 500 ZŁ
Wymiana LCD iPad 6 (2018) 400 ZŁ 600 ZŁ
Wymiana LCD iPad 7 (2019) 500 ZŁ 1 050 ZŁ
Wymiana LCD iPad 8 (2020) 550 ZŁ Wycena Telefoniczna
Wymiana LCD iPad Mini 250 ZŁ 300 ZŁ
Wymiana LCD iPad Mini 2 250 ZŁ 250 ZŁ
Wymiana LCD iPad Mini 3 300 ZŁ 400 ZŁ
Wymiana LCD iPad Mini 4 600 ZŁ 600 ZŁ
Wymiana LCD iPad Mini 5 (2019) 1 000 ZŁ Wycena Telefoniczna
Wymiana LCD iPad Air 300 ZŁ 400 ZŁ
Wymiana LCD iPad Air 2 600 ZŁ 700 ZŁ
Wymiana LCD iPad Air 3 (2019) 1 250 ZŁ 1 250 ZŁ
Wymiana LCD iPad Pro 9,7" 900 ZŁ 1 000 ZŁ
Wymiana LCD iPad Pro 10,5" 950 ZŁ 1 050 ZŁ
Wymiana LCD iPad Pro 11" Wycena Telefoniczna Wycena Telefoniczna
Wymiana LCD iPad Pro 11" 2 gen. Wycena Telefoniczna Wycena Telefoniczna
Wymiana LCD iPad Pro 12,9" (2017) Wycena Telefoniczna Wycena Telefoniczna
Wymiana LCD iPad Pro 12,9" (2018) 2 gen. Wycena Telefoniczna Wycena Telefoniczna
Wymiana LCD iPad Pro 12,9" (2020) 3 gen. Wycena Telefoniczna Wycena Telefoniczna


Wymiana szybki to jeden z powszechnych problemów

Oferujemy Państwu usługę wymiany uszkodzonego lub zbitego wyświetlacza LCD w tabletach iPad

Nie da się ukryć, że iPady to niezależnie od wszystkiego bardzo delikatne urządzenia, które mogą w różnym stopniu ulec niewielkiemu uszkodzeniu, zwłaszcza jeśli wykażemy się dużą nierozwagą. Musimy mieć to wszystko dzisiaj na uwadze, ponieważ zastosowane rozwiązania bardzo często są na tyle delikatne, że wystarczy jeden poważniejszy wstrząs i upadek na podłogę, aby mimo to doprowadzić do poważnego uszkodzenia całego mechanizmu. Trzeba mieć także świadomość, że nie jest to tani sprzęt, dlatego też wszystkie uszkodzenia, mogą okazać się dla nas bardzo kosztownym rozwiązaniem. Oczywiście uszkodzenie szybki nie wydaje się wcale takie trudne zwłaszcza jeśli zahaczymy jakimś narzędziem, co jest wcale nie takie niemożliwe. Wówczas stopień uszkodzenia takiej szybki, może być o wiele większy. Nawet w wyniku upadku szybka może być zbita do samego końca, w wówczas tylko wymiana tak naprawdę wchodzi w grę. Oczywiście trzeba zauważyć, że nie tylko o szybkę tutaj chodzi, ponieważ jakby nie patrzeć, istnieje duża szansa, na fizyczne uszkodzenie całego wyświetlacza. W takich wypadkach bylibyśmy narażeni na dodatkowe koszta, dlatego też nic dziwnego, że dzisiaj wszystkie czynności naprawcze, zaczyna się od razu na szybce, ponieważ w ten sposób usterkę jesteśmy w stanie wyeliminować szybko i bez żadnych dodatkowych problemów.


Błyskawiczne podejście do naprawy ułatwia sprawę Taka błyskawiczna naprawa okazuje się często najlepszym rozwiązaniem, na jakie możemy sobie pozwolić w danej chwili. Przede wszystkim wymiana szybki iPad Warszawa, to w pewnym sensie usługa bardzo konkretna i niezajmująca długą ilość czasu. Oczywiście wszystko tak naprawdę zależy od danego modelu telefonu, ale zazwyczaj, jakiekolwiek zmiany w tym temacie, nie powinny być uciążliwe dla klienta. Dzisiaj wiele osób tak naprawdę skupia się na wymianie całego tylnego szklanego panelu, który mimo wszystko musi zostać wymieniony i to niezależnie od faktu, czy doszło do uszkodzenia całego tylnego panelu. Czasem nawet drobne uszkodzenia, wymuszają na nas konieczność zmiany całości, dlatego musimy być po prostu na to przygotowani Zdarzają się także sytuacje, gdzie w trakcie naprawy specjalista próbuje jeszcze prostować obudowę. Jest to głównie możliwe wtedy, gdy faktycznie uszkodzenia są dosyć niewielkie. Oczywiście wszystkie elementy, które wymieniamy, mogą w dużym stopniu częściowo uszkodzone. Jakby nie patrzeć, to niektóre elementy trzeba wymienić, nawet jeśli zdarzają się sytuacje, gdzie faktycznie niektórzy twierdzą, że wymiana jest niemożliwa do zrealizowania. Pamiętajmy, że zawsze istnieje szansa, że wymianie ulegnie tylko i wyłącznie szybka. Jeśli nie ma więc fizycznych uszkodzeń panelu LCD, to wówczas możemy bez żadnych problemów rozpocząć proces ogólnej re-fabrykacji, czyli wymiany szybki, ale przy zachowaniu w pełni oryginalnego wyświetlacza.


Właściwą wymianę zostawmy serwisowi Oczywiście trzeba mieć świadomość, że wymiana szybki iPad Warszawa, to wcale nie taka prosta sprawa. Dzisiaj w autoryzowanym serwisie możemy liczyć na pełną wymianę, jednak trzeba się liczyć z tym, że może nas to sporo kosztować. W niektórych przypadkach możemy sobie pozwolić na montaż ogólnego zamiennika, ale oczywiście nie w każdym przypadku jest to możliwe. Warto zauważyć, że wspomniane podzespoły do wymiany, bardzo często nie są nawet dodatkowo przykręcane, tylko przyklejane do danego elementu. W ten sposób serwis w praktyce nie musi korzystać ze szczególnie skomplikowanych narzędzie czy taśm montażowych. Trzeba przyznać, że w wielu przypadkach jest to po prostu dla nas odpowiednie ułatwienie. Na pewno podczas wymiany serwisant usunie resztki kleju, który spajają uszkodzoną szybkę bezpośrednio z naszym panelem LCD. Trzeba przyznać, że w takich wypadkach trzeba tez pozbyć się polaryzatora, który występuje na samym wyświetlaczu. To istotne, ponieważ takie zmiany możemy dzisiaj dokonać za pomocą gilotynki. W ten sposób wszystko staje się łatwiejsze, ponieważ nie ma ryzyka, że podczas naprawy uszkodzimy coś więcej. Zawsze musimy brać poprawki na wszystko, ale z pewnością odpowiednie podejście pozwoli nam dokonać właściwej naprawy.


Odpowiednie działania przyspieszają samą naprawę Potem czeka nas tylko specjalne oczyszczanie w komorze bezpyłowej, dzięki czemu przygotowanie do ogólnej laminacji wydaje się tutaj świetnym wyjściem. Oczywiście ogólny montaż panelu z odpowiednią warstwą laminatu okaże się tutaj strzałem w dziesiątkę. Potem jedyne co musimy zrobić to tylko złożyć w odpowiedni sposób cały telefon, aby ten był znów gotowy do codziennego wykorzystania. Trzeba przyznać, że dzisiaj tego typu rozwiązania cechują się przede wszystkim prostotą. W ten sposób przy odpowiednio wprawnych rękach nie ma ryzyka, nawet przypadkowego uszkodzenia wyświetlacza. To właśnie z tego względu takie rozwiązania po prostu sprawdzają się w praktyce. Dzisiaj każdy tak naprawdę ma dostęp do takich opcji, dlatego tym bardziej warto skorzystać z okazji i to po prostu zrobić.