Serwis iPhoneWymiana Baterii iPhone


iPhone Wymiana Baterii Cennik


Usługa Koszt Orginał
wymiana baterii iPhone 4/4S 100 ZŁ
wymiana baterii iPhone 5/5c/5s/SE 130 ZŁ
wymiana baterii iPhone 6 150 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 6 Plus 150 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 6 S 150 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 6 S Plus 150 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 7 170 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 7 Plus 170 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 8 180 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 8 Plus 180 ZŁ
Wymiana baterii iPhone SE 2020 180 ZŁ
Wymiana baterii iPhone X 220 ZŁ
Wymiana baterii iPhone Xr 220 ZŁ
Wymiana baterii iPhone Xs 250 ZŁ
Wymiana baterii iPhone Xs Max 250 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 11 300 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 11 Pro 300 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 11 Pro Max 350 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 12 300 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 12 Mini 300 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 12 Pro 350 ZŁ
Wymiana baterii iPhone 12 Pro Max 350 ZŁ

Wymiana baterii jako ważnego elementu telefonu

Ekspresowa Wymiana baterii w iPhone.

Czasami zdarza się, że po długiej bezaktywności nasz iPhone nie chce zwyczajnie się uruchomić. Jak się okazuje, to w takich sytuacjach pomocny może być tylko twardy reset telefonu. To z pewnością naprawia zaistniały problem, ale tylko na jakiś czas, ponieważ w wielu przypadkach


może się zdarzyć, że to uszkodzona bateria sprawia, te ciągłe problemy z uruchomieniem. Na pewno istnieje kilka innych podobnych przykładów, kiedy okazuje się, że to bateria się nam zwyczajnie wysłużyła. Bardzo często widzimy to w momencie kiedy to na liczniku mamy jeszcze ponad 20% energii czy nawet więcej, a mimo to nasze urządzenie gaśnie. Wtedy już wiadomo, że coś bardzo złego dzieje się z baterią, ponieważ może to w dużym stopniu wpłynąć na spowolnienie całego telefonu do takiego stopnia, że nawet dla przeciętnego użytkownika, takie coś stanie się bardzo uciążliwe.


Szybko rozładowująca się bateria Co ciekawe telefon pracujący na uszkodzonej baterii ma też to do siebie, że potrafi bardzo szybko się rozładowywać. Naładowane urządzenie wówczas nie jest w stanie dać nam pracować na baterii, nawet jeden dzień, ponieważ energia jest drenowana tak szybko i to niezależnie od tego, co robimy na wspomnianym urządzeniu. Przy niewielkiej awarii baterii iPhone może również mieć problemy z nagrzewaniem się całego układu. Bateria nie będzie w stanie odprowadzać ciepło, przez co po paru godzinach użytkowania telefon będzie cały gorący. Jest to widoczne w momencie kiedy korzystamy z naprawdę wymagających aplikacji, wtedy też poziom ciepła wydalanego przez telefon jest na tyle duży, że urządzenie parzy nas zwyczajnie w ręce. Na pewno taka bateria nie może pochwalić się dobrym stanem swojej kondycji i w takich sytuacjach nie pozostaje nam już inna droga jak Wymiana baterii iPhone Warszawa. Wydaje się, że wymiana baterii to chyba najlepsze rozwiązanie, ponieważ w ten sposób pozbędziemy się wszystkich negatywnych problemów związanych z baterią. W starszych modelach telefonów wymiana takiej baterii nie stanowi żadnego problemu. Gorzej jednak w przypadku nowszych rozwiązań Iphonów z roku 2020 wtedy możemy mieć problem z dokonaniem takiej wymiany. Oczywiście serwis zajmujący się takimi sprawami na co dzień z pewnością poradzi sobie, nawet w tak trudnej sytuacji. Należy pamiętać, że większość baterii, jakie znajdziemy w przypadku Iphonów to nadal technologia litowo-jonowa. Oczywiście w nowszych modelach te wskaźniki między innymi gęstości samej baterii są o wiele wyższe, a co za tym idzie, baterie nowszego typu są tak wykonane, że ładują się one nieco szybciej.


Sposób na przedłużenie żywotności baterii Jeśli chcemy zaoszczędzić sobie wymiany baterii, to powinniśmy unikać światła słonecznego, zwłaszcza w momencie gdy ładujemy nasz telefon bezpośrednio na ładowarce. Słońce może bardzo niekorzystnie wpływać na pracę całej baterii, a co najważniejsze promienie słoneczne, mogą nawet doprowadzić do charakterystycznego wypukłego kształtu, który świadczy o tym, że bateria jest uszkodzona i że musimy ją jak najszybciej wymienić. W takich wypadkach nie ma mowy o ratowaniu baterii, musimy pogodzić się z faktem i po prostu skorzystać z opcji wymiana baterii iPhone Warszawa. W tym wszystkim jest to najlepsza szansa, na szybką i bezpieczną wymianę baterii. Na pewno specjalista zajmujący się naprawianiem telefonu, w odpowiedni sposób wyciągnie baterię tak, aby jej zawartość nie wylała się bezpośrednio na układ z tyłu. To też jeden z powodów, dla których sami nie powinniśmy tam grzebać. Warto zauważyć, że znajdujący się w środku baterii kwas, może być bardzo niebezpieczny i doprowadzić do szybkiego uszkodzenia telefonu, tylko w takich przypadkach telefon może być już nie do naprawy. Niestety w takich wypadkach musimy brać pod uwagę wiele różnych możliwości. Jakby nie patrzeć, to fachowa wymiana baterii, daje nam przede wszystkim pewność, że nic nie zostanie uszkodzone, podczas wykonywania takiej usługi. Jak szybko wymienić ogniwo w telefonie Dla wielu osób jest to naprawdę ważna informacja i dlatego też nic dziwnego, że staramy się stawiać na bardziej profesjonalną pomoc. Warto zauważyć, że wymiana takiego ogniwa to kwestia kilkunastu minut, zwłaszcza jeśli bateria nie jest w jakiś sposób wyraźnie uszkodzona. Jak się


okazuje, jest to bardzo istotna informacja, ponieważ w ten sposób wymiana może odbyć się bez żadnych dodatkowych przeszkód. Trzeba przyznać, że takie rozwiązania mogą cieszyć i profesjonalny punkt wymiany, na pewno spisze się idealnie w praktyce. Po takiej wymianie na pewno nowa bateria będzie służyć w naszym telefonie, dzięki czemu system zacznie funkcjonować z odpowiednią prędkością. Oznacza to, że nie uświadczymy już żadnych błędów, co jest bardzo ważne, zwłaszcza jeśli wcześniej przez uszkodzoną baterię, mieliśmy więcej problemów z naszym telefonem. Na szczęście więcej już nie uświadczymy podobnych problemów i właśnie dlatego taka wymiana w serwisie może nam zaoszczędzić wiele nerwów i złości. To na pewno się dzisiaj opłaca i takie rozwiązania, doskonale sprawdzają się w praktyce.