Serwis iPhoneWymiana Głośnika iPhone


iPhone Wymiana Głośnika Cennik


Usługa Koszt Orginał
Wymiana Głośnika iPhone SE 2020 / 2 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone 5 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone 6 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone 6 Plus 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone 6 S 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone 6 S Plus 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone 7 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone 7 Plus 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone 8 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone 8 Plus 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone X 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone Xr 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone Xs 99 ZŁ
Wymiana Głośnika iPhone Xs Max 99 ZŁ

Jak radzić sobie z wymianą głośnika w iPhonie

Wymiana głośnika iPhone jest konieczna gdy nie słyszymy nic, lub słabo słychać naszego rozmówce.

Trzeba przyznać, że w przypadku iPhona bardzo dużym znaczeniem wyróżnia się dźwięk. Można powiedzieć, że jest to bardzo ważna funkcja całego telefonu, ponieważ rozmowy zajmują nam bardzo dużo czasu. Trzeba przyznać, że wbudowany głośniczek przy nieodpowiednim używaniu telefonu potrafi nabrać sporo piachu, a także uszkodzić się, na przykład w momencie gdy telefon spadnie nam ze stołu czy z innej powierzchni prosto na podłogę. Trzeba przyznać, że taka sytuacja nie jest dla nas w żaden sposób dobra. Trzeba tylko podkreślić, że w praktyce może dojść do uszkodzenia takiego głośnika rozmów. Pomimo odpowiedniego zabudowania, bardzo często siateczka, którą pokryty jest wspomniany głośnik, ulega uszkodzeniu. Bardzo często w takie drobne zakamarki przedostaje się również brud, przez co również może to w znaczący sposób wpływać na nieprawidłowe działanie głośnika.


Głośniczek czasem się psuje Warto zaznaczyć, że ten element nie jest wieczny i jeśli w trakcie rozmowy, zdaje nam się słyszeć coraz wyraźniejsze trzeszczenie głośniczka, to znak, że uległ on uszkodzeniu. W takich sytuacjach może dojść do sytuacji, gdzie po prostu nie jesteśmy nawet w stanie usłyszeć drugą osobę, ale słyszymy na tyle słabo, że komunikacja przez telefon wydaje się niemożliwa. Czasem co jakiś czas tylko pojawiają się drobne trzaski, ale jest to dla nas ważna informacja, ponieważ w ten sposób jesteśmy w stanie zorientować się, że nasz głośniczek nie działa prawidłowo. W takich sytuacjach zawsze trzeba brać pod uwagę, że głośnik mógł zostać uszkodzony. Na pewno Wymiana głośnika iPhone Warszawa, to dobre wyjście w takiej sytuacji, ponieważ sami nie jesteśmy w stanie zdiagnozować przyczyny naszego problemu, jednak dodatkowe wsparcie na pewno pozwoli nam bez problemów, na rozwiązanie tego jakże kłopotliwego problemu. Oczywiście jeśli mamy na miejscu możliwość skorzystania z serwisu, to przecież możemy przejść się do określonego punktu osobiście. W takich sytuacjach po prostu możemy liczyć na natychmiastową wymianę głośniczka i telefon otrzymamy do użytku ponownie w ciągu godziny. Trzeba przyznać, że dzisiaj tego typu rozwiązania sprawiają, że bardzo chętnie decydujemy się właśnie na taką opcję. W praktyce jeśli nie mamy tak blisko do takiego punktu serwisowego, to nic nie szkodzi, możemy przecież wysłać telefon kurierem i po prostu krótko opisać przyczynę problemu. Warto zauważyć, że w pełni profesjonalny serwis korzysta tylko i wyłącznie z oryginalnych części. Nie musimy więc się obawiać, że serwisant wstawi nam jakiś tańszy zamienny głośniczek. To dla wielu osób bardzo istotna informacja, ponieważ oryginalne części są o wiele bardziej wydajne, niż ich standardowe zamienniki. W takich przypadkach również trzeba postawić na sprawdzone rozwiązania. Na pewno warto zauważyć, że wymiana takiego głośniczka staje się możliwa dopiero wtedy, gdy serwisant usunie przednią obudowę.


Czasem wystarczy usunąć jedynie brud Oczywiście nie w każdym przypadku jest powiedziane, że będzie konieczna wymiana głośnika. Niekiedy brud czy też inne zanieczyszczenia, mogą w dużym stopniu wpłynąć na pracę takiego głośniczka. W takich sytuacjach wystarczy więc usunąć brud oraz inne niedoskonałości, po to, aby można było odzyskać dawną jakość dźwięku. Pamiętajmy jednak, że czasem głośniczek w takim małym urządzeniu, może być zwyczajnie przepalony, przez co takie charakterystyczne charczenie będzie występować do momentu wymiany całego głośnika. Trzeba o tym bezwzględnie pamiętać, zwłaszcza jeśli chcemy w odpowiedni sposób móc korzystać z nowego głośnika. Oczywiście wszystkie elementy ze starego głośnika muszą być wy lutowane. Tego typu praca wymaga szczególnej ostrożności, ale mimo wszystko wymiana głośnika iPhone Warszawa to przede wszystkim odpowiednie wlutowanie nowych elementów w taki sposób, aby całość była umocowana jak poprzedni głośniczek. Oczywiście po wykonaniu tak ważnej naprawy, serwisant robi, kontrolny test sprawdzając, czy dany głośniczek działa prawidłowo, oraz czy nie są słyszalne jakieś szumy, czy też inne niedoskonałości, które mogą być potraktowane, jako źle wykonana praca. Gwarancja na nowy głośnik Warto dodać, że mimo wszystko użytkownik po uzyskaniu telefonu, może liczyć na gwarancję, w której nowy element powinien spisywać się dobrze. To bardzo ważne, ponieważ wiele osób chce mieć pewność, że nie trzeba będzie dokonywać kolejnej wymiany za na przykład miesiąc. Możemy być pewni, że nowy głośnik w praktyce będzie sprawdzał się tak samo jak oryginalny odpowiednik, który był w urządzeniu od samego początku. Nie da się ukryć, że takie naprawy są wymagające, ale odpowiednio przygotowany fachowiec, jest w stanie poradzić sobie z takimi zmianami. Tak więc jeśli mamy problemy z głośniczkiem i nic nie wskazuje, aby problem miał się sam rozwiązać, to skorzystanie z takiego serwisu wydaje się dobrą opcją. W ten sposób jesteśmy w stanie bardzo szybko i skutecznie wymienić uszkodzony głośnik. Tak więc na pewno przy takich rozwiązaniach zyskamy możliwość prowadzenia normalnych rozmów przez telefon.