Serwis iPhoneWymiana Kamery iPhone


iPhone Wymiana Kamery (Tył) Cennik


Usługa Koszt Orginał
Wymiana Kamery (Tył) iPhone SE 2020 / 2 199 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone 5 149 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone 6 199 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone 6 Plus 199 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone 6 S 199 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone 6 S Plus 199 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone 7 299 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone 7 Plus 399 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone 8 299 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone 8 Plus 399 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone X 500 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone Xr 500 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone Xs 500 ZŁ
Wymiana Kamery (Tył) iPhone Xs Max 600 ZŁ

iPhone Wymiana Kamery (Przód) Cennik


Usługa Koszt Orginał
Wymiana Kamery (Przód) iPhone SE 2020 / 2 149 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone 5 99 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone 6 129 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone 6 Plus 129 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone 6 S 129 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone 6 S Plus 129 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone 7 149 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone 7 Plus 199 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone 8 149 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone 8 Plus 199 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone X 249 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone Xr 249 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone Xs 249 ZŁ
Wymiana Kamery (Przód) iPhone Xs Max 299 ZŁ

Kamera w iPhonie również może się zepsuć

Jeśli twoja kamera w iPhone przestała działać po upadku zapraszamy do ekspresowej naprawy.

Nie da się nie potwierdzić faktu, że w iPhone nie służy dzisiaj ludziom do wykonywania fajnych i coraz to lepszych zdjęć. Można powiedzieć, że jest to przecież jego jedna z głównych funkcji i to niezależnie od modelu telefonu, o jakim rozmawiamy. W ten sposób możemy przecież uchwycić fotografie, a potem za pomocą specjalnych aplikacji, mamy możliwość publikowania takich zdjęć. Oczywiście nowsze modele mogą pochwalić się większą liczbą aparatów, a co za tym idzie mamy do czynienia z dużymi obiektywami, których jest zdecydowanie więcej niż w standardowych modelach. To właśnie z tego względu kamery znajdujące się na wyposażaniu telefonu, mogą ulec awarii. W niektórych przypadkach jest to nic innego jak przypadkowe uszkodzenie mechaniczne obiektywu. Jest to szczególnie widoczne w momencie gdy telefon upadł nam na podłogę, a na obiektywie pozostały wyraźne ślady uszkodzenia. Wówczas robienie zdjęć za pomocą tak uszkodzonego obiektywu, może okazać się zwyczajnie niemożliwe. Nie jest to jednak jedyny problem, jaki bardzo często spotyka kamery.


Kamera też może się wysłużyć Przede wszystkim niektóre problemy są bardziej eksploatacyjne, co oznacza, że po prostu element kamery się wysłużył w naszym telefonie i niezależnie czy mówimy o kamerze przedniej, czy tylnej, tylko odpowiednia wymiana wydaje się tutaj rozwiązaniem na miejscu. Na pewno wymiana kamery iPhone Warszawa zwłaszcza z przodu jest konieczna wtedy, nastąpi większe uszkodzenie modułu. Oczywiście kamera w iPhone działa na zasadzie modułu flex, gdzie występuje również czujnik zbliżeniowy. Przy odbieraniu połączenia ekran wygasza się automatycznie, tak samo jak telefon się podświetla zaraz po zakończeniu rozmowy. To bardzo istotne, ponieważ przednia kamera posiada wbudowany aparat, który jest bardzo często wykorzystywany podczas ogólnego filmowania. Na pewno w trybie głośnomówiącym, całość odgrywa jeszcze ważną kwestię. Pamiętajmy jednak, że w niektórych wypadkach moduł flex psuje się, a wówczas kamera przednia może wcale nie działać. Jeśli na ekranie kamery występują różnego artefakty czy plamy, to może być znak, że moduł został poważnie uszkodzony. Oczywiście problemem może być tutaj także brak dźwięku podczas filmowania przednią kamerą, czy też problem może dotyczyć niedziałającej słuchawki, przez co nie słyszymy drugiej osoby podczas rozmowy. Warto zauważyć, że każdy z tych problemów, trzeba jak najszybciej rozwiązać.


Odpowiednia wymiana kamery przy zachowaniu bezpieczeństwa W takich wypadkach takie rozwiązanie jak wymiana kamery iPhone Warszawa wydaje się najlepszym pomysłem. Pamiętajmy jednak, że w starszych modelach, częściej psuje się tylna kamera, jest to szczególnie zauważalne w modelach 5 i 5S. Warto to brać pod uwagę, ponieważ zdarzają się sytuacje, gdzie w nowszych modelach również ten problem może występować. Oczywiście jeśli kamera uruchamia się, ale nie generuje żadnych kolorów, a na podglądzie z tylnej kamery mamy widoczne artefakty podczas pracy to znak, że całość nie działa prawidłowo. Oczywiście zdarza się, że nawet Dioda LED nie działa wcale, lub działa nieprawidłowo. Trzeba więc przyznać, że kamery nawet w najbardziej flagowych modelach, mogą sprawić nam wiele kłopotów. Trzeba więc brać pod uwagę fakt, że w takich sytuacjach gdy kamera działa nieprawidłowo, to nie pozostaje nam nic innego, jak udać się do serwisu z telefonem. To najlepsze co możemy zrobić, ponieważ tylko tam możemy liczyć na szybką i bezproblemową wymianę kamery zarówno przedniej jak i tylnej. Jeśli możemy poczekać, to wymiana kamery zazwyczaj odbywa się błyskawicznie. Oznacza to, że zazwyczaj do godziny czasu musimy poczekać na sprzęt, po to, aby z niego znowu korzystać. Trzeba przyznać, że taki krótki czas oczekiwania, daje nam przede wszystkim możliwość skorzystania z naprawionego telefonu. Oczywiście wspomniany proces wymiany jest bardzo często zależny, od modelu urządzenia, z jakim mamy do czynienia. Sam proces wymiany odbywa się tutaj na zasadzie ogólnego demontażu urządzenia. Dopiero potem serwisant jest w stanie ocenić, czy dany aparat nadaje się jeszcze do naprawy, czy jest wymagane zastosowanie w takim wypadku nowej kamery.


Sami zdecydujmy się jak ma wyglądać wymiana To proste, ponieważ po zakończonej czynności następuje tylko ewentualny montaż całego urządzenia oraz sprawdzenie, czy nowa kamera działa w pełni poprawnie. Oczywiście na taką część otrzymamy również gwarancję, dzięki czemu będziemy pewni, że przez dłuższy czas kamera będzie spisywać się dobrze. Oczywiście jeśli w serwisie nie ma akurat oryginalnej części, to za naszą zgodą, mogą być też zastosowane wysokiej klasy zamienniki. W tym wypadku jednak wybór należy tylko i wyłącznie do nas. Sami musimy zdecydować, która opcja w tym wypadku wydaje się dla nas korzystniejsza. Na pewno w wielu przypadkach taka wymiana była konieczna, zwłaszcza jeśli co chwilę kamera odmawiała nam posłuszeństwa. Trzeba przyznać, że zastosowane rozwiązania, są w stanie całkowicie rozwiązać nasz problem. To po prostu się opłaca, taki serwis naprawi każdy problem.