Serwis iPhoneWymiana Szybki iPhone


iPhone Wymiana Szybki i Wyświetlacza Cennik


Usługa Koszt Orginał Koszt Zamiennik
Wymiana Szybki iPhone 5/5c/5s/SE 200 ZŁ 150 ZŁ
Wymiana Szybki iPhone 6 230 ZŁ 180 ZŁ
Wymiana Szybki iPhone 6 Plus 270 ZŁ 200 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 6 S 300 ZŁ 220 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 6 S Plus 320 ZŁ 250 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 7 320 ZŁ 250 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 7 Plus 350 ZŁ 280 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 8 350 ZŁ 250 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 8 Plus 400 ZŁ 300 ZŁ
Wymiana szybki iPhone SE 2020 350 ZŁ 250 ZŁ
Wymiana szybki iPhone X 700 ZŁ 550 ZŁ
Wymiana szybki iPhone Xr 600 ZŁ 500 ZŁ
Wymiana szybki iPhone Xs 800 ZŁ 600 ZŁ
Wymiana szybki iPhone Xs Max 900 ZŁ 650 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 11 700 ZŁ 550 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 11 Pro 950 ZŁ 700 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max 1150 ZŁ 800 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 12 1100 ZŁ 800 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 12 mini 1100 ZŁ 800 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 12 Pro 1200 ZŁ 900 ZŁ
Wymiana szybki iPhone 12 Pro Max 1300 ZŁ 1000 ZŁ


Wymiana szybki w iPhone to ważna kwestia

Zbita szybka w iPhone, to najczęstsza usterka trafiająca do naszego serwisu.

Jak się okazuje, iPhone potrafi być bardzo delikatnym sprzętem i to pod każdym względem. Trzeba przyznać, że jak każdy inny telefon ten również nie lubi upadku z większej wysokości. Musimy mieć świadomość, że w takich wypadkach możemy mieć bardzo poważne problemy z naszym telefonem. Wydaje się, że zbita szybka w iPhone bardzo w znaczący sposób, ogranicza nam widoczność wszystkiego na ekranie, ale tak naprawdę, to tylko początek ewentualnych problemów, jakie mogą nastąpić. Z czasem wspomniane uszkodzenie szybki zacznie się powiększać, a co za tym idzie, obejmie to o wiele większy procent samego wyświetlacza. To bardzo istotne, ponieważ wtedy dojdzie również do uszkodzenia dotyku, a co za tym idzie telefon, nie będzie reagował tak szybko na nasze komendy. Można powiedzieć, że w niektórych przypadkach w ogóle dotyk nie będzie działał prawidłowo. Z czasem zacznie też migać obraz na wyświetlaczu, do momentu, aż się całkiem nie przepali. Wtedy na ekranie będziemy słyszeć jedynie dźwięk, ale obrazu już nie będzie widać.


Serwis wie jak dokonać wymiany Warto zwrócić uwagę, że po poważnym zalaniu telefonu, wyświetlacz może odmówić posłuszeństwa, są to naprawdę istotne sprawy, których w żaden sposób nie powinniśmy bagatelizować. W końcu każdemu z nas zależy na tym, aby nasz telefon funkcjonował prawidłowo, a żeby tak faktycznie było, musimy skorzystać z takiego rozwiązania jak Wymiana szybki iPhone Warszawa. Można powiedzieć, że jest to najbardziej profesjonalne rozwiązanie, na jakie


ostatecznie możemy się zdecydować. Dobry serwis zajmujący się taką oczywistą wymianą szybki będzie w stanie zrobić to nawet szybciej niż w pół godziny. Nie musimy się również martwić, że w trakcie wymiany nasze dane ucierpią, ponieważ specjalista skupia się tylko i wyłącznie na wymianie szybki w telefonie, ale to w żaden sposób nie wpływa na dane, jakie posiadamy. To bardzo istotna kwestia dla tych osób, które wcześniej po prostu bały się zastosowania takiego rozwiązania. Warto zauważyć, że jeśli chodzi już o bardziej profesjonalną wymianę całego wyświetlacza, to w takich przypadkach bardzo często musimy liczyć się z tym, że nowsze telefony mają to do siebie, że wymiana ich wyświetlaczy będzie dla nas większym obciążeniem dla kieszeni. W przypadku nieco starszych modeli możemy liczyć na to, że taka wymiana nie będzie aż tak kosztowna, dlatego też musimy zobaczyć, czy faktycznie oprócz samej wymiany szybki, opłaca nam się robić coś więcej z naszym telefonem.


Porysowana szybka utrudnia widzenie wielu elementów znajdujących się na wyświetlaczu Przecież w niektórych przypadkach szybka od telefonu nie jest nawet pęknięta, tylko widnieją na niej duże rysy, które w jakimś stopniu mogą być utrudnieniem, przez który nie będziemy w stanie odczytać danych na samym wyświetlaczu. Można powiedzieć, że w życiu codziennym istnieje bardzo wiele podobnych problemów, gdzie klienci jednak mimo wszystko, aby się nie męczyć, decydują się na wymianę szybki. Można powiedzieć, że taki błyskawiczny proces działa i Wymiana szybki iPhone Warszawa to kwestia szybkiego działania. Nic więc dziwnego, że w takich przypadkach ogólny proces re-fabrykacji wyświetlaczy wydaje się sensownym pomysłem. W ten sposób po takiej wymianie ekran wygląda jak praktycznie nowy. Specjaliści są w stanie użyć odpowiednich narzędzi a pracę wykonywać w różnych bezpyłowych pomieszczeniach, co zwiększa bezpieczeństwo wykonania poprawnie takiej usługi. Wymiana szyby w telefonie czy też innym urządzeniu, to nic innego jak tak zwana technologia rozwarstwienia. Wówczas pracownik wymienia tylko samą szybkę, zostawiając front urządzenia bez ruszenia czegoś więcej. W ten sposób cały proces przyspiesza pracę, ale jednocześnie mamy ciągle ten sam oryginalny wyświetlacz, który służył nam dobrze tyle lat. Oczywiście warto dodać, że taki proces wymiany szybki, wygląda inaczej w momencie gdy mamy telefon wciąż na gwarancji. Wówczas wysyłamy urządzenie i jest ono naprawiane, ale w ten sposób nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat, tylko wszystko jest pokryte w ramach usługi gwarancyjnej. Czasem wymiana szyby może być z wielu względów nieopłacalna, dlatego też jeśli specjalista stwierdzi, że trzeba wymienić cały ekran na nowy wówczas, musimy podjąć taką decyzję. W ten sposób, po uzyskaniu takiej pełnej wymiany, serwis daje nam przede wszystkim aż 12 miesięcy gwarancji, na cały komponent.


Precyzyjne rozwiązania zawsze się sprawdzają Warto również zwrócić uwagę, że ogólna wycena ceny takiej usługi, jest o tyle prosta, że możemy to zrobić bezpłatnie za pomocą sieci. Trzeba mieć świadomość, że klient, ma cały czas podgląd na status naprawy własnego urządzenia. W ten sposób jest pewność, że wiemy co w danej chwili dzieje się z naszym urządzeniem. Jak się okazuje tego typu wiedza, może być dla nas bardzo istotna. Oczywiście po wykonaniu naprawy serwis musi przeprowadzić jeszcze kilka testów, aby mieć pewność, że naprawiony element działa bez zarzutów. W dzisiejszych czasach każdy nawet najdrobniejszy element ma znaczenie dla poprawnego funkcjonowania.


Wymiana szybki iPhone Warszawa

W naszym serwis Wymiana szybki iPhone Warszawa oraz wyświetlacza iPhone jest od ręki do 30 minut. Jesteśmy Pogwarancyjnym serwisem produktów Apple iPhone w Warszawie Praga . Naprawą iPhone zajmujemy się od 12 Lat. Jesteśmy wstanie rozwiązać, naprawić około 95% przypadków. Od wymiany szybki Warszawa ,po naprawy po zalaniu (naprawa płyt głównych). Na każdą naszą naprawę udzielamy 3 miesięcznej Gwarancji!