Serwis iPhoneWymiana Tylnej Szybki iPhone


iPhone Wymiana Tylnej Szybki Cennik


Usługa Koszt Orginał
Wymiana tylnej szybki iPhone 8 350 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone 8 Plus 350 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone SE 2020 / 2 350 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone X 400 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone Xr 400 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone Xs 400 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone Xs Max 400 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone 11 500 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone 11 Pro 500 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone 11 Pro Max 550 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone 12 550 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone 12 Mini 600 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone 12 Pro 600 ZŁ
Wymiana tylnej szybki iPhone 12 Pro Max 600 ZŁ

Tylnią szybkę też czasem trzeba wymienić

Wymiana szkła robiona jest metodą laserową, dzięki temu jest bezpieczna dla reszty podzespołów w iPhone.

Nie da się ukryć, że w iPhone mamy do czynienia z bardzo słabą szybką, zwłaszcza tylną, która często przez to jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Trzeba zauważyć, że taki defekt szybki sprawia bardzo złe wrażenie, ponieważ wygląd telefonu niezależnie od modelu zawsze powinien być na pierwszym miejscu. Trzeba jednak przyznać, że upadki z dużej wysokości się zdarzają, czasem telefon niefortunnie zsunie się ze stołu i może się zwyczajnie zniszczyć. Można powiedzieć, że uszkodzenie szybki to bardzo częsty problem, z którym borykają się osoby posiadające taki telefon. Tak mamy tutaj do czynienia z bardzo kruchymi telefonami, które pomimo faktu, że wyglądają ładnie, to mimo wszystko nadal ich tylna obudowa może ulec dużemu uszkodzeniu, zwłaszcza jeśli całość spadnie bezpośrednio na ziemie. W takich sytuacjach tylko Wymiana tylnej szybki iPhone Warszawa wydaje się dla nas najlepszym rozwiązaniem. Trzeba przyznać, że mimo wszystko pełna wymiana tylnej szyby w telefonie nie należy do najprostszych zadań. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, aby usunąć każdy uszkodzony komponent, po to, aby łatwiej było wprowadzić nową tylną obudowę. Oczywiście w trakcie upadku mógł ucierpieć nie tylko tył samego urządzenia, ale i przód. Jest to szczególnie zauważalne przy wyświetlaczach Super Retina, które znajdują się między innymi w modelu iPhone X.


Usuwamy usterkę bez uszkodzenia innego elementu Wtedy na szczęście wymiany możemy dokonać także, bez konieczności usuwania biometrycznego modułu typu Face ID, czyli rozpoznawanie twarzy czy też bez usuwania innych komponentów, które w żaden sposób nie będą przeszkadzać podczas wykonywania takiej naprawy. Trzeba się liczyć, że tył urządzenia jest zwyczajnie połączony z kilkoma elementami, dlatego też przy wymianie trzeba dobrze się zastanowić nad kolejnymi działaniami, a tylko po to, aby wszystko, co jest przymocowane do obudowy, można było ściągnąć. Pamiętajmy, że im mocniejszy upadek, tym większa szansa, że tył urządzenia zwyczajnie ulegnie wgnieceniu, wówczas otwarcie urządzenia, może okazać się bardzo trudne, zwłaszcza jeśli będziemy chcieli to zrobić, bez naruszenia innych elementów. Nie da się ukryć, że tylko prawdziwi specjaliści będą w stanie poradzić sobie z takim zadaniem. Mówimy tu w końcu o pracy, która może wymagać pełnego zaangażowania nawet przez kilka dni, zwłaszcza jeśli trzeba rozebrać całe urządzenie, wówczas trzeba być bardzo ostrożnym, przy każdej kolejnej czynności, jaką będziemy wykonywać. W skrajnych przypadkach taki czas naprawy może się więc wydłużyć nawet do czterech dni roboczych.


Naprawa musi być wykonana starannie W takich naprawach na pewno pośpiech nie jest wskazany. Naprawa musi być wykonana zgodnie z obowiązującym fachem, po to, aby nie narobić większych szkód. Oczywiście tego typu naprawy, mogą być dzisiaj wykonywane bez żadnych problemów na terenie całej Polski. Jeśli więc faktycznie mamy taką potrzebę i potrzebujemy fachowej pomocy, to na pewno Wymiana tylnej szybki iPhone Warszawa, to dla nas świetne rozwiązanie, także logistyczne. Przede wszystkim warto poczytać ogólne opinie zadowolonych klientów, aby przekonać się, że profesjonalna naprawa telefonów, to najlepsza opcja, z jakiej można było skorzystać. W takiej pracy chodzi przede wszystkim o dokonanie dokładnej naprawy. Tutaj profesjonalizm odgrywa po prostu ważną rolę, ponieważ praca nie zawsze skupia się tylko i wyłącznie na wymianie szybki. W niektórych przypadkach naprawa może okazać się bardziej skomplikowana i właśnie wtedy, doświadczenie okazuje się najważniejszym czynnikiem pozwalającym doprowadzić naprawę do samego końca. Oczywiście jeśli dochodzi do wymiany jakieś części, to serwis również ze swojej strony gwarantuje nam trzy miesiące gwarancji na wymienianą część. W ten sposób po prostu mamy pewność, że taka naprawa odbyła się dobrze i możemy liczyć, że nasz sprzęt zacznie chodzić prawidłowo. Na pewno taki brak uszkodzeń wizualnych sprawi, że telefon będzie się znowu prezentował tak samo dobrze, jak w momencie gdy go zakupiliśmy.


Uważajmy na drobne uszkodzenia Trzeba przyznać, że pod tym względem faktycznie całość może wyróżniać się bardzo mocno w praktyce. Jeśli więc chcemy, aby tył naszego urządzenia już zawsze wyglądał jak nowy, to musimy mieć świadomość, że trzeba dbać bardziej o telefon. Oczywiście jeśli podczas uszkodzenia szybki ucierpiał również tylny aparat, to wówczas trzeba go również wymienić. To bardzo istotne, ponieważ tylko w taki sposób, jesteśmy w stanie usunąć różnego rodzaju mechaniczne uszkodzenia, Niekiedy uszkodzeniu ulegnie tylko sam obiektyw, ale w takich przypadkach wymiana wydaje się najsensowniejszym rozwiązaniem, na jakie możemy się zdecydować. Tak więc zbicie tylnej szybki, może zwyczajnie narobić nam więcej problemów, niż nam się to pierwotnie wydawało. Pamiętajmy, że telefonu z tyłu mają coraz więcej aparatów, dlatego nie tak trudno uszkodzić jeden z nich. Właśnie z tego względu powinniśmy mimo wszystko uważać na tylną część telefonu i chronić ją przed upadkiem kupując określone etui.