Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

Jakie będą tegoroczne iPhone i czy po konferencji Apple możemy spodziewać się rewolucji?

Po ostatniej konferencji Apple i poprzednim roku, gdy zostały zaprezentowane nam iPhone XR, Xs oraz Xs Max, wielu użytkowników zastanawia się, czy Apple jest nas w stanie czymś zaskoczyć.

Jak się okazuje, może być naprawdę ciekawie, ponieważ analityk Ming-Chi Kuo zapowiada niebywałą rewolucję technologiczną w porównaniu do tego, co pokazano nam w zeszłym roku.

Przednia kamera w najnowszych iPhone

Przede wszystkim wszystkie nowe telefony od Apple zostaną wyposażone w identyczną matrycę 12 megapikseli i soczewki 5P. Teoretycznie przednia kamera w iPhone Xs Max jest taka sama jak w iPhone X, 7 mpx z TrueDepth, ale dzięki dopracowaniu nowych technologii jakość zdjęć i nagrać jest dużo lepsza. 

Zatem można się spodziewać wielkiej radości osób, które uwielbiają robić selfie oraz np. transmisje na Instagrama, czy Facebooka.

Tylna kamera i teleobiektyw

iPhone XS oraz XS Max w tym roku zyskają aż po 3 aparaty. Oto szczegółowa konfiguracja:

  •    obiektyw ultra szerokokątny 12 Mpx z kątem widzenia 120-130 stopni,
  •    teleobiektyw z matrycą 12 Mpx,
  •    obiektyw szerokokątny 12 Mpx,

Z kolei następca iPhone Xr ma zostać wyposażony w dodatkowy aparat (obecnie ma jeden). Na ten moment jednak brakuje konkretnych informacji, co do specyfikacji aparatu. Tylna kamera, z której oczywiście będziemy korzystać znacznie częściej, niż z przedniej, obsługuje teraz nową funkcję Smart HDR. iPhone XS wykonuje serię zdjęć w różnej ekspozycji i łączy je w jedno końcowe zdjęcie na podstawie analizy sztucznej inteligencji napędzanej nowym procesorem A12 Bionic.

Kiedy premiera nowych iPhone?

Od wielu lat premiery nowych iPhone odbywają się we wrześniu i tak też będzie tym razem. Zostało nam zatem uzbroić się w cierpliwość, bo zapewne czeka nas naprawdę wiele ciekawych nowinek. Kto wie, być może Apple ponownie w tym roku będzie na ustach wszystkich?

Jakie ekrany w nowych iPhone?

Na ten moment również brak informacji, jednakże można się spodziewać, że i również pod tym względem nie zabraknie nowości. Niemniej jednak raczej postawilibyśmy tutaj na ewolucję niż rewolucję.

Jedno jest pewne, że jeśli w Twoim iPhone zbije się szybka, to pomoże specjalistyczny serwis Apple, bo niestety samodzielna wymiana szybki w iPhone nie jest tak łatwa, jak w opisywanych niedawno iPhone 7, czy X.

Napisz do nas