Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

IPHONE

 

ARTYKUŁ

-> Jakie będą tegoroczne iPhone’y

Po ostatniej konferencji Apple i poprzednim roku, gdy zostały zaprezentowane nam iPhone XR, Xs oraz Xs Max, wielu użytkowników zastanawia się, czy Apple jest nas w stanie czymś zaskoczyć. Jak się okazuje, może być naprawdę ciekawie, ponieważ analityk Ming-Chi Kuo zapowiada niebywałą rewolucję technologiczną w porównaniu do tego, co pokazano nam w zeszłym roku.

 

 

 

 

ARTYKUŁ

-> Konferencja Apple 2019r.

Konferencja Apple 2019r. – Apple TV+, Apple News+, Apple Arcade, Apple Card, IOS 12.2. 25 marca 2019r. odbyła się duża konferencja organizowana przez Apple dotycząca wprowadzenia nie tyle nowych produktów na rynek, ale przede wszystkim postawioną większy nacisk na nowe usługi dla użytkowników urządzeń Apple.

 

 

 

 

ARTYKUŁ FILM

-> Wymiana szybki iPhone 7 [FILM]

FILM przedstawiający krok po kroku wymianę szybki w iPhone na przykładzie modeli iPhone 7. Jak wymienić uszkodzony wyświetlacz. W jakiej kolejności wykonywać poszczególne czynności, aby nie uszkodzić smartfona. Oglądaj tutorial.

 

 

 

ARTYKUŁ

-> Odnowione iPhone – hit, czy kit?

Nie każdy wie, że Apple prowadzi również sprzedaż odnowionych telefonów iPhone. Jednak wiele osób podchodzi do tych urządzeń nieco sceptycznie, ponieważ obawiają się, że sprzęt jest wybrakowany i posiada liczne uszkodzenia.

 

 

 

 

ARTYKUŁ

-> Jak przedłużyć życie iPhone?

Wśród wielu innych smartphonów applowski iPhone wyróżnia się na wiele sposobów. Chociażby faktem, że w porównaniu z innymi markami znacznie dłużej nadaje się do użytku. Dlaczego warto z niego korzystać i jak przedłużyć czas, przez który będzie Ci służyć?

 

 

 

ARTYKUŁwymiana-szybki-iphone-ipad

-> iPhone – porównanie modeli

Równo dziesięć lat temu powstał pierwszy na świecie smartfon iPhone. Jego pierwszy debiut został zaprezentowany 9 stycznia 2007 roku przez Steve Jobs’a.  Pierwszy Apple nie był zbyt idealny,ale mimo to wyniósł się na wyżyny swojej popularności.

 

 

 

ARTYKUŁNowości apple, serwis apple

 

-> SUKCES APPLE IPHONE

na świecie sprzedało się ponad 1 miliard iPhone’ów. Jest to tak duży sukces, którego nie da się porównać do żadnego innego mając na uwadze to, że modeli iPhone wcale nie jest tak dużo i firma nie wprowadziła innych marek

 

 

 

 

ARTYKUŁsteve jobs, apple, iphone, apple iphone, iphone steve jobs

-> HISTORIA IPHONE

Trudno to sobie wyobrazić, ale w 2007 roku połączenie dotykowego odtwarzacza muzyki, telefonu oraz przeglądarki internetowej w jednym – było prawdziwym przełomem. Ten przełom nazywał się iPhone, a wymyślił go właśnie Steve Jobs. Produkcja pochłonęła prawie 150 milionów dolarów.

 

 

ARTYKUŁ

-> CENY IPHONEwymiana baterii iphone, naprawa iphone warszawa

Przedstawione powyżej ceny są oficjalnymi cenami podanymi Przez firmę APPLE, w różnych sklepach możemy spotkać te same modele telefonów różnych cenach, ze względu na różnice marży, stan urządzenia, używane lub nowe oraz wiele innych czynników.

 

 

ARTYKUŁiphone 9 - modele iphone, porównanie modeli iphone

-> IPHONE – NOWY A UŻYWANY

czy różni się nowy iPhone od tego używanego? na co zwrócić
uwagę i co może mieć dla nas znaczenia w codziennym użytkowaniu?

 

 

 

ARTYKUŁ

-> NOWOŚCI APPLEserwis iphone warszawa

Co nowego w świecie iPhonów? Czytaj co słychać w branży elektronicznej, co nowego można dowiedzieć się o sprzętach Apple, iPhone, iMac, iPad, Macbook, eventy, konferencje, premiery, wydarzenia z branży.

 

 

 

ARTYKUŁserwis iphone warszawa

-> MODELE IPHONE

Krótkie zestawienie wszystkich modeli iPhone, które do tej pory wyprodukowano, czym się różnią, jak zmieniła się wielkość ekranu na przestrzeni lat, co mamy dzisiaj czego wcześniej nie mieliśmy w naszych iphone’ach i w czym są lepsze od konkurencji.

 

 

 

 

 

 

ARTYKUŁ

-> NAJCZĘSTSZE USTERKI IPHONE

Najczęściej występujące usterki w iPhone. Zbite szybki, uszkodzone gniazdo ładowania i wiele innych 

 

 

iphone

Napisz do nas