Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 7?
Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 7?

Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 7?

Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 7? Urządzenia iPhone od lat stanowią synonim jakości i niezawodności oraz trwałości.  Odpowiednie podejście do projektowania urządzenia przez Apple gwarantuję nam najwyższy poziom obsługi. Popularność iPhone jest tego najlepszym dowodem. Prosta obsługa czyni z niego wyjątkowo udane narzędzie pracy. Niemniej jednak nie da się uchronić przed upadkiem i zniszczeniem szybki w iPhone, uszkodzenia mechaniczne to jedna z najczęstszych usterek w naszym serwisie.  Jednym z najczęściej występujących problemów  jest uszkodzenie szybki oraz rozlaniu się wyświetlacza.  Niejednokrotnie niezbędna okazuje się wymiana Szybki w iPhone,  iPhone 7 nie jest tutaj wyjątkiem. Jak naprawić zbitą szybkę w iPhone ? Oraz ile kosztuje wymiana szybki w iPhone siódmej generacji ?

Rodzaj uszkodzenia. Zbita szybka, rozlany wyświetlacz, dotyk nie działa?

Nie raz twój iPhone 7 upadł, i zastawiasz się jakie bedą tego skutki. Podnosząc swój sprzęt zastawiasz się jakie będą uszkodzenia w twoim ukochanym Jabłku. Czasem jest „uffff” nic się nie stało, niestety nie zawsze jest tak dobrze. Zbita szybka iPhone, rozlany wyświetlacz, nie działający dotyk ekranu to najczęstsze przyczyny.

 

iPhone 7 – Wymiana Szybki, Wyświetlacza, Ekranu.

Uszkodzenia szybki w iPhone 7, najczęściej kończy się wymianą całego wyświetlacza. Zawsze staramy się proponować oryginalny ekran tak by użytkownik nie odczuł różnicy w czasie użytkowania. Wymiana szybki w iPhone 7 wykonujemy od ręki w ciągu 30 minut. Następnie wykonujemy test pozostałych funkcji bo nie zawsze jest to możliwe przed naprawą, z powodu braku obrazu lub niedziałającego dotyku. Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 7? W naszym serwisie od 200 zł za zamiennik do 350 zł za oryginał. Po naprawie proponujemy szkło hartowane na ekran tak by zabezpieczyć iPhone na przyszłość.

 

Jak długo trwa naprawa, wymiana szybki w iPhone 7?

Wymiana Szybki iPhone, wykonywana jest w około 30 minut. 90 procent naszych napraw wykonywanych jest od ręki, bez zbędnego umawiania się i korporacyjnych procedur. Staliśmy się pionierem ekspresowych napraw, gdy konkurencja potrzebuje na to cały dzień.

Napisz do nas