Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

Odnowione iPhone – hit, czy kit?

Nie każdy wie, że Apple prowadzi również sprzedaż odnowionych telefonów iPhone. Jednak wiele osób podchodzi do tych urządzeń nieco sceptycznie, ponieważ obawiają się, że sprzęt jest wybrakowany i posiada liczne uszkodzenia.

Jak to z tym naprawdę jest i czy faktycznie jest się czego obawiać? Czy może odnowione telefony Apple stanowią świetną alternatywę dla całkowicie nowych sprzętów i są bardziej opłacalnym zakupem niż modele nieodnowione.

Tańszy iPhone z gwarancją?

Ktokolwiek interesuje się sprzętem Apple, ten wie, że nie jest to sprzęt należący do tanich. Dlatego też niektórzy szukają tańszych alternatyw, takich jak, chociażby kupno egzemplarzy używanych. Z używanymi z kolei jest taki problem, że nie wiadomo, jak ktoś się z tym telefonem wcześniej obchodził. Z jednej strony mamy na wielu akcjach szczegółowe zdjęcia, ale czy telefon nie ma wad ukrytych – to już niestety ciężko na odległość sprawdzić.

I dlatego dobrym pomysłem może okazać się odnowiony iPhone, bo mamy tutaj do czynienia z używanym, ale w pełni przetestowanym i ponownie zafoliowanymi telefonami, które przeszły wszystkie wymagane procedury sprawdzania sprawności. Do tego mamy tutaj również 12 miesięcy gwarancji, a więc tak, jak w przypadku nowego sprzętu kupowanego w sklepie.

Odnowiony iPhone X w sklepie Apple

Stosunkowo niedawno w sklepie Apple pojawił się odnowiony iPhone X w wersji kolorystycznej srebrnej i czarnej o pojemności 64 i 256 GB. Za ten pierwszy trzeba zapłacić 769 dolarów, natomiast większa pojemność to wydatek rzędu 899 dolarów.

Jak najbardziej zachęcamy do tego, aby przemyśleć tego typu wybór, gdyż dzięki temu możesz mieć urządzenie tańsze, a w zasadzie o identycznych właściwościach, co telefon nieodnowiony. Mało tego, nie da się zauważyć, czy telefon był odnawiany.

Warto podkreślić, że na ten moment, odnowione iPhone X dostępne są wyłącznie na terenie USA, jednakże nie jest wykluczone, że w niedługim czasie pojawią się również na innych rynkach, w tym również Europejskim.

W sklepie dostępne są również iPhone SE, które wróciły do łask po dość długiej przerwie w bytowaniu w sklepie Apple. Najwyraźniej producent zauważył, że jest na nie naprawdę spore wzięcie, bo mimo upływu kolejnych lat, cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem ze strony klientów na całym świecie.

Uszkodzenie iPhone – wymieniać, czy naprawiać w serwisie Apple?

Na wielu forach daje się łatwo znaleźć pytania, czy np. kiedy iPhone zostanie zalany, czy też uszkodzeniu ulegnie wyświetlacz, to lepiej naprawiać, czy wymieniać na nowy?

Najpierw zachęcamy do odwiedzin profesjonalnego serwisu iPhone, ponieważ tam eksperci ocenią, co dokładnie zostało uszkodzone oraz jaki będzie koszt naprawy.

Dopiero wtedy należy zastanowić się nad tym, czy naprawa faktycznie się opłaca. Natomiast z własnego doświadczenia możemy przyznać, że w wielu przypadkach jak najbardziej naprawa jest opłacalna i jej koszty są znacznie poniżej ceny nowego telefonu.

Zobacz ile może kosztować naprawa iPhone u nas:

wymiana szybki iphone >

wymiana baterii iphone >

naprawa gniazda ładowania iphone >

 

 

Napisz do nas