Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

Serwis Apple Warszawa

Serwis Apple Warszawa , to najbardziej lubiany pogwarancyjny serwis iPhone w Warszawie. Zaufało nam tysiące klientów . Nasze doświadczenia pozwala nam na ekspresowe naprawy bez zbędnego przetrzymywania Twojego iPhone.

Serwis iPhone Warszawa

wymiana szybki iphone warszawa >

serwis apple warszawa, apple serwis warszawa

Naprawa Apple Warszawa 

Naprawą Apple zajmujemy się od 12 lat , to jest od początku powstania iPhone. Serwisowanie Apple to nasza pasja i całe nasze życie. Podążamy za każdymi nowinkami oraz nieustanie się szkolimy w swoim fachu.

Pogwarancyjny Serwis Apple Warszawa

Jesteśmy powgawarancyjnym serwisem sprzętu Apple w Warszawie. Naprawiamy wszystkie produkty firmy Apple, iMac, iPhoneiPad, Mac,Book. To co najczęściej się psuje w sprzętach Apple można pokrótce wymienić poniżej:

Serwis Apple Warszawa

Wymiana szybki iPhone

Naprawa Apple Warszawa

Wymiana baterii Apple

Apple Serwis

Apple Warszawa

Serwis iPhone Warszawa

 

wymiana-klawiatury-macbook, serwis macbook warszawa, serwis apple warszawa

Serwis Apple Warszawa 

Apple Serwis

Nasi klienci dość często narzekają na problemy z ładowaniem sprzętu Apple co jest zazwyczaj oznaką uszkodzonego gniazda ładowania. Uszkodzone gniazdo ładowania najczęściej jest w złym stanie przez próby ładowania urządzenia nieodpowiednią dla niego ładowarką. Nietypowy osprzęt dla urządzeń Apple jest normą i nie pasuje do żadnych innych urządzeń innych producentów.

Naprawa Apple

Apple wprowadzając swoją politykę sprzedaży i dystrybucji osprzętu dla swoich produktów stworzył oryginalne ładowarki i podzespoły, których nie można zastąpić innymi podobnymi od innych producentów. Z jednej strony może to być uciążliwe w użytkowaniu i pozyskiwaniu np ładowarki do iPhone z drugiej jednak zapewnia najwyższą jakoś takich elementów i eliminuje wszystko próby podrabiania części.

 

Warszawa Serwis Apple

Serwis Sprzętu Apple Warszawa

Udzielamy również 3 miesięcznej gwarancji na nasze naprawy, zapewniamy możliwość płatności kartą oraz naprawy wysyłkowej na wskazany wcześniej adres

-> wymiana szybki iphone warszawa

Serwis iPhone Warszawa

Serwisem iPhone nasi technicy zajmą się od samego początku, wstępna diagnoza , dalsza naprawa i na koniec testy sprawnościowe . Taki proces pozwala nam zminimalizować reklamacje praktycznie do zera. Znajdujemy się w Warszawie na Pradze, ulica Białostocka 5 lokal usługowy 4

Napisz do nas