Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

Serwis iMac Warszawa

Serwis iMac Warszawa, naprawą iMac’ów zajmujemy się od zawsze. Dołożenie ssd , wymiana dysku iMac, czyszczenie i konserwacja . Warszawa

 Profesjonalny Serwis iMac Warszawa

SERWIS-IPHONE.PL

 

Jesteśmy Pogwarancyjnym serwisem produktów Apple w Warszawie przy Dworcu Wileńska. Naprawą Apple iMac zajmujemy się od 10 Lat. Jesteśmy wstanie rozwiązać, naprawić około 95% przypadków. Od wymiany baterii po naprawy po zalaniu (naprawa płyt głównych). Na każdą naszą naprawę udzielamy 3 miesięcznej Gwarancji!

 

Częste problemy jakie dotykają urządzenia klasy Apple iMac to m.in.:

 • nie działa po zalaniu;
 • uszkodzona matryca (wymiana);
 • uszkodzony zasilacz, układ zasilania;
 • przegrzewanie procesora;
 • brak grafiki;
 • nie włącza się;
 • serwis imac warszawa, serwis imac appleSerwis iMac 
 • Napraw iMac Warszawa
 • uszkodzenie układu chłodzenia, przegrzewanie się;
 • klawisz alt;
 • inne (wiele różnych).

 

Pozostałe usługi:

 • instalacja systemu operacyjnego Mac OS X ,
 • upgrade systemu;
 • optymalizacja oprogramowania;
 • instalacja sterowników oraz programów,
 • odzyskiwanie danych, zdjęć i kontaktów na komputerze iMac.

 

Serwis iMac, naprawa iMac

zobacz Czyszczenie Imac Warszawa

odzyskiwanie danych imac warszawa

usuwanie wirusów imac warszawa

Serwis iMac warszawa

 

iMAC

W przemyśle komputerowym Firma Apple odniosła wiele sukcesów, ze względu na dobre wykonanie, design i wysoką wydajność sprzętu. Świetna ergonomia oraz bardzo minimalistyczne modele iMaca to argumenty które przekonują miliony użytkowników na całym świecie. Od 1998 roku wychodzą kolejne odsłony iMac, wnoszące ze sobą bardzo przydatne rozwiązania estetyczne czy wydajnościowe, pozytywnie wpływające na jakość korzystania z tych urządzeń. W Polsce pomimo iż nie są zbyt popularne, iMac’i mają opinię dobrego i ekskluzywnego sprzętu, dlatego też posiadacz takiego urządzenia powinien reperować defekty w odpowiednim, przygotowanym do tego środowisku serwisowym.

Serwis iMac warszawa

Uzyskanie profesjonalnej opieki dla komputera to priorytet, gdy od tego zależy dalszy los ważnych dokumentów i programów zajmujących miejsce na naszym twardym dysku. Bez komputera niektóre prace zawodowe są w dzisiejszych czasach niewykonalne, co zmusza nas do dbania o swój sprzęt i traktowania go z niebywałą czułością. Żaden sprzęt elektroniczny pomimo świetnego wykonania lub należytej opieki nie jest jednak odporny na usterki i awarie. Dlatego też warto znaleźć serwis, w którym można bardzo  sprawnie pozbyć się problemów z naszym komputerem. Oferta firmy Serwis-iPhone to cała gama skatalogowanych rozwiązań  najczęstszych problemów występujących w urządzeniach od Apple. Jako najlepszy pogwarancyjny zakład naprawczy w Warszawie, Serwis-iPhone jest w stanie uporać się z każdym niedziałającym komponentem  komputera, w wyniku czego skuteczność firmy oznaczana jest 95- procentowym wskaźnikiem udanych napraw.

 

Doświadczenie zespołu pozwala na szybkie zdiagnozowanie problemu, zdefiniowanie jego źródła, a potem dalszą pracę naprawczą. Warto zaznaczyć, że każda diagnoza uszkodzonego sprzętu to usługa darmowa, aby klient miał szansę na bezpłatną opinię na temat naprawy. Bardzo częstymi awariami są między innymi przegrzewanie się procesora, brak grafiki, problem z uruchomieniem komputera, uszkodzona matryca bądź niedziałający zasilacz. Od 10 lat na rynku firma Serwis-iPhone zyskała potrzebne umiejętności  i wiedzę potrzebną do błyskawicznego i celnego reagowania na tego typu objawy.  Serwis Imac Warszawa. Dla zainteresowanych istnieje również możliwość zainstalowania systemu OS X, upgrade systemu operacyjnego, instalacja programów i sterowników czy odzyskiwanie danych z komputera. Wartą uwagi zaletą jest również możliwość dojazdu serwisanta na miejsce, po wcześniejszej rozmowie z konsultantem pod numerem podanym na stronie internetowej.

 

Serwis-iPhone to bez wątpienia najlepsza firma serwisowa udzielająca profesjonalnej i kompleksowej pomocy w zakresie produktów Apple. Ponad 10-letnie doświadczenie pozwala na błyskawiczne diagnozy i efektywne wykonywanie prac usuwających usterki. Wszystko to w rozsądnej cenie, adekwatnej do zlikwidowanego problemu.

Serwis iMac warszawa

 

Napisz do nas