Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

Serwis iPad Warszawa

Serwis iPad Warszawa, naprawa iPad’ ów zajmujemy się od pierwszej generacji. Wymian szybki w iPad, lub wymiana baterii iPad następuje tego samego dnia lub z dnia na dzien

Naprawa i  Serwis iPad Warszawa

Jesteśmy Pogwarancyjnym serwisem produktów Apple w Warszawie przy Dworcu Wileńska. Naprawą Apple iPad zajmujemy się od 10 Lat. Jesteśmy wstanie rozwiązać, naprawić około 95% przypadków. Od wymiany baterii po naprawy po zalaniu (naprawa płyt głównych). Na każdą naszą naprawę udzielamy 3 miesięcznej Gwarancji!

Cennik usług:

wymiana szybki iPad 349 zł
wymiana szybki iPad 5 349 zł
wymiana szybki iPad 6 400 zł
wymiana szybki iPad 7 500 zł
wymiana szybki iPad Mini 300 zł
wymiana szybki iPad Mini 2 300 zł
wymiana szybki iPad Mini 3 300 zł
wymiana szybki iPad Air 300 zł
wymiana szybki iPad Air 2 600 zł

Usługi:

  • wymiana zbitej szybki dotyku;
  • wymiana wyświetlacza lcd
  • wymiana baterii;
  • wymiana gniazda ładowania;serwis ipad warszawa, serwis ipad apple
  • wymiana kamery
  • wymiana home
  • anteny wifi, bluetooth, GSM, GPS
  • Serwis i Naprawa iPad 

Serwis iPad, naprawa iPad, Serwis iPad warszawa, naprawa iPad Warszawa, 

Naprawiamy wszystkie modele Apple iPad: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 3G, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro.

W Polsce istnieje tylko kilka wyspecjalizowanych serwisów sprzętu Apple. Na tym polu jesteśmy liderami.

Byliśmy pierwszym nieautoryzowanym serwisem w Polsce.

Wymiana szybki, ekranu dotykowego Apple iPad.

Kurier door to door.

zobacz tez

wymiana szybki ipad warszawa

naprawa wifi ipad warszawa

 

Serwis iPad warszawa

Rewolucja urządzeń elektronicznych zaprowadziła wiele zmian na rynku światowym w społeczeństwie. Szczególnym krokiem było prowadzenie do sprzedaży tabletów, czyli stadium pośredniego pomiędzy laptopem i telefonem komórkowym. W tej gałęzi techniki ogromną popularność zapewniła sobie oczywiście firma Apple, która do sprzedaży udostępniła iPad. Mówi  się, że iPad był zaprojektowany wcześniej niż iPhone, do czego zresztą przyznał się Steve Jobs.

iPad Serwis

Pierwszy iPad nie był idealny ze względu na niedopracowaną przeglądarkę Safari i nieobsługiwaniem przez nią technologii flash, lecz mimo to przez pierwsze 80 dni od premiery sprzedano ponad 3 miliony kopii. Do dzisiaj iPad Warszawa cieszy się ogromną popularnością, ze względu na swoje walory potrzebne zarówno do zabawy, jak i pracy.

 

Serwis iPad 

Jeśli Twój iPad ulegnie awarii, koniecznie zgłoś się do renomowanej firmy  serwisowej takiej jak Serwis-iPhone, w której otrzymasz najwyższej jakości pomoc udzieloną w krótkim czasie i w odpowiedniej cenie, adekwatnej do rodzaju naprawy. Zespół serwisu zajmuje się   naprawą iPadów od 10 lat, co pozwoliło na zdobycie doświadczenia potrzebnego do wykonywania  pracy. Dzięki doświadczeniu, serwisanci rozwiązują około 95% problemów związanych z awariami i usterkami iPadów. W trosce o zadowolenie klienta, na każdą naprawę składa się również 3- miesięczna gwarancja. Do naprawy można oddać każdy model Apple iPad, począwszy od iPan i kończąc na iPad Air Warszawa 2 czy iPad Pro. Serwis-Iphone zajmuje się naprawą mechanicznych usterek, jak i tych systemowych czy zależnych od części telefonu.

Serwis i Naprawa iPad Warszawa

Bez problemu naprawisz tutaj zepsutą  baterię, gniazdo zasilania oraz anteny modułów przesyłania danych, takich jak bluetooth, Wi-Fi, GSM i GPS. Warto także wspomnieć o serwisie wymian ekranów, szybek oraz przycisków home, które są bardzo częstym elementem prac naprawczych. Serwis-Iphone zapewnia kompleksowe i profesjonalne naprawy szybek i elementów dotykowych w krótkim czasie. Firma ta zajmie się również ratowaniem iPada Warszawa zalanego wodą lub innym płynem, w wyniku czego uszkodzeniu ulega  płyta główna.Wszystkie pozornie trudne do rozwiązania problemy gnieżdżące się w sprzęcie to żadne wyzwanie dla naszego zespołu. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dlatego też cieszymy się tak dużym odsetkiem naprawionych urządzeń. Stawiamy na jakość obsługi i profesjonalizm. Serwis iPad Warszawa

zobacz wymiana baterii Ipad warszawa

Jako miejsce w którym można naprawić produkty od Apple,  Serwis-iPhone Warszawa jest liderem, będącym pierwszym nieautoryzowanym serwisem w Polsce. Na sukces firmy składa się doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie zespołu w każdy przypadek naprawy tabletu, telefonu czy laptopa. Wyspecjalizowany w jednej marce Serwis-iPhone to gwarancja najwyższej jakości  usług i bardzo przystępnych cen.

Serwis iPad warszawa

 

 

 

Napisz do nas