Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

Naprawa Gniazda iPad Warszawa

SERWIS-IPHONE.PL

Profesjonalny Serwis iPad Warszawa

Naprawa gniazda iPad Warszawa

Gniazdo zasilania lighting

 

Jesteśmy Pogwarancyjnym serwisem produktów Apple w Warszawie przy Dworcu Wileńska. Naprawą Apple iPad zajmujemy się od 10 Lat. Jesteśmy wstanie rozwiązać, naprawić około 95% przypadków. Od wymiany baterii po naprawy po zalaniu (naprawa płyt głównych). Na każdą naszą naprawę udzielamy 3 miesięcznej Gwarancji!

Zajmujemy się naprawą gniazd zasilania lightning następujących modeli: iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 3G, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro.

 

Najczęstsze objawy uszkodzonego gniazda:

  • iPad nie ładuje;
  • brak połączenia iPad <-> komputer.
  • łączy się i rozłącza
  • twój iPad nie chce się włączyć

 

Serwis iPad Warszawa

 

Naprawa Gniazda iPad Warszawa

Naprawa Gniazda iPad warszawa w naszym profesjonalnym serwisie naprawczym to typowa czynność, typowa usterka, z którą spotykamy się dość często ze względu na różne sytuacje życiowe, losowe lub które są wynikiem zwyczajnego zużycia się niektórych elementów podzespołów sprzętu. Naprawa Gniazda  ładowania iPad Warszawa

 

jeżeli w Twoim iPadzie występują którekolwiek z wyżej wymienionych objawów usterek i nie jesteś w stanie sobie sam z tym poradzić zadzwoń do naszego serwisu w celu zasięgnięcia porady lub przyjdź do nas i zostaw nam swój sprzęt, a  my go niezwłocznie naprawimy.

Jeśli telefon iPhone, iPad lub iPod touch nie ładuje się Dowiedz się, jak ładować urządzenie z systemem iOS oraz co zrobić w przypadku problemów. Podłącz urządzenie do zasilania Użyj zasilacza USB i przewodu USB dołączonych do urządzenia.

Gniazdo zasilania lighting

Jeśli używasz akcesoriów innych producentów, sprawdź, czy zostały certyfikowane przez firmę Apple.

Następnie wykonaj poniższe czynności:

Podłącz telefon iPhone, iPada lub iPoda touch do przewodu urządzenia ze złącza Lightning na USB lub przewodu ze złącza 30-stykowego na USB firmy Apple.

Naprawa gniazda ładowania w iPad również jest dość częstą przyczyną Waszych odwiedzin w naszym serwisie.

Najczęstsze obserwacje:

„w moim iPadzie 2 popsuło się miejsce tam gdzie wkłada się końcówkę do ładowania, nie mogę ładować tabletu jak go podłączam.”

„iPad ładuje z przerwami, czasami nie ładuje w ogóle”

„iPad daje komunikat, że jest 100% naładowany, po odłączeniu kabla wartość spada do 1%”

„iPad nie łączy się z komputerem PC i innymi urządzeniami”

 

Naprawa Gniazda iPad Warszawa

 

 

Napisz do nas