Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

Wymiana Baterii iPad Warszawa

SERWIS-IPHONE.PL

Profesjonalny Serwis iPad Warszawa

Wymiana Baterii iPad Warszawa

Oferujemy Państwu wymianę baterii w tabletach Apple iPad. Na usługę wymiany udzielamy 3 miesięcznej gwarancji.

W naszym serwisie wymienisz baterię do swojego iPada:  iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 3G, iPad 4, iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Air, iPad Air 2.

Wymiana baterii iPad Warszawa

Cennik wymiany baterii:

Model
Cena
iPad 199,00 zł
iPad 2 200,00 zł
iPad 3 200,00 zł
iPad 4 300,00 zł
iPad Mini 200,00 zł
iPad Mini 2 300,00 zł
iPad Mini 3 349.00 zł
iPad Air 299,00 zł
iPad Air 2 1 200,00 zł

Wymiana Baterii iPad warszawa

Zobacz też wymiana lcd Ipad Warszawa

 

Powodem wymiany może być zwykłe mechaniczne uszkodzenie, zużycie się baterii naturalne lub poprzez zbyt częste ładowanie. Codzienne ochrona i dbanie o swój sprzęt pozwoli wydłużyć jej żywotność maksymalnie jak to jest możliwe.  niedoświadczona osoba może przypadkowo uszkodzić wiele delikatnych części urządzenia dlatego zalecamy przekazanie iPada w nasze ręce w celu przeprowadzenia fachowych oględzin i wystawienia diagnozy dla urządzenia.

App Store

Tablet iPad jest produktem Apple o dużym stopniu skomplikowania budowy wewnętrznej urządzenia oraz delikatności na  mechaniczną ingerencję człowieka. W App Store jest ponad milion fantastycznych aplikacji zaprojektowanych specjalnie z myślą o dużym, pięknym wyświetlaczu Retina Twojego iPada. Cokolwiek więc zechcesz zrobić, znajdzie się do tego odpowiednia apka. Przy kreatywnym korzystaniu z wszystkich możliwości tabletu iPad warto zwrócić również uwagę na najnowsze aplikacje przeznaczone do Twojego oprogramowania.

 

Tablety Apple – iPad Air, iPad 4 Retina, iPad mini Retina i iPad mini łączą się z Internetem przez sieć komórkową lub Wi-Fi, posiadają ekrany dotykowe Multi Touch, kamery FaceTime i iSight, odtwarzają multimedia, obsługują pocztę elektroniczną, pozwalają na uruchamianie wielu aplikacji wbudowanych lub pobranych z App Store. Przydają się w domu, biurze, szkole, podróży. Z nimi iPad potrafi prawie wszystko.

 

Wymiana Baterii iPad Warszawa

Napisz do nas