Serwis Iphone Warszawa

Darmowa diagnoza sprzętu Apple

Tel 790 800 312

Wymiana Szybki iPhone Warszawa

SERWIS-IPHONE.PL

Pogwarancyjny Serwis iPhone Warszawa Dworzec Wileńska

serwis iphone warszawa, wymiana szybki iphone warszawa

Ekspresowa Wymiana Szybki iPhone Warszawa

 

Jesteśmy Pogwarancyjnym serwisem produktów Apple w Warszawie przy Dworcu Wileńska. Naprawą iPhone zajmujemy się od 10 Lat. Jesteśmy wstanie rozwiązać, naprawić około 95% przypadków. Od wymiany baterii po naprawy po zalaniu (naprawa płyt głównych). Na każdą naszą naprawę udzielamy 3 miesięcznej Gwarancji!

Oferujemy usługę wymiany całego panelu, wyświetlacz+dotyk (full set).

Czas wymiany wyświetlacza to 30 min.

Gwarancja 3 miesiące.

 

W naszym serwisie wymienisz szybkę wyświetlacza do każdego modelu:

iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus.

 

Cennik wymiany szybki iPhone:

WYMIANA SZYBKI I WYŚWIETLACZA ZAMIENNIK ORYGINAŁ
Wymiana szybki iPhone 4 / 4S 150 zł
Wymiana szybki iPhone 5 150 zł 200 zł
Wymiana szybki iPhone 6 200 zł 250 zł
Wymiana szybki iPhone 6 Plus 250 zł 300 zł
Wymiana szybki iPhone 6 S 200 zł 250 zł
Wymiana szybki iPhone 6 S Plus 250 zł 350 zł
Wymiana szybki iPhone 7 250 zł 450 zł
Wymiana szybki iPhone 7 Plus 300 zł 400 zł
Wymiana szybki iPhone 8 250 zł 400 zł
Wymiana szybki iPhone 8 Plus 300 zł 600 zł
Wymiana szybki iPhone Xr 800zł
Wymiana szybki iPhone X 900 zł
Wymiana szybki iPhone Xs 1200zł
Wymiana szybki iPhone Xs Max 1300 zł
Wymiana szybki iPhone 11 zapytaj o cenę
Wymiana szybki iPhone 11 Pro zapytaj o cenę
Wymiana szybki iPhone 11 Pro Max zapytaj o cenę

 

 

wymiana szybki iphone warszawa

Serwis iPhone Warszawa

Wymiana Szybki iPhone warszawa

Wymiana Szybki iPhone warszawa wymieniamy szybko we wszystkich modelach iPhone, jest to jedna z częstszych usług wykonywanych przez nasz serwis, często wymieniamy uszkodzony wyświetlacz lub zbita szybkę ze względu na wiele możliwości uszkodzenia tego elementu przez użytkowników. Wymiana szybki nie zajmuje dużo czasu, możemy wykonać usługę na miejscu, średni czas oczekiwania na naprawiony sprzęt to ok. 30 minut

Wymiana szybki w różnych modelach urządzenia iphone jest jedną z najczęstszych usług wykonywanych w naszym serwisie iphone. Ze względu na podatność na uszkodzenia mechaniczne zaleca się stosowanie szybek lepszej jakości oraz odpowiednie dbanie o telefon i bezpieczne użytkowanie sprzętu. Nasi specjaliści służą pomocą w zakresie napraw iPhone, jednak większość zależy od użytkownika iPhone.

Oferujemy usługę profesjonalnej wymiany szybki w IPHONE 4 4s 5 5s 5c 6 6s 6s plus 7

Zbita szybka iPhone? Porysowany wyświetlacz telefonu? Zniszczony ekran? Obudowa do wymiany? Skontaktuj się z nami lub przyjdź do naszego serwisu, naprawimy Twój sprzęt i wymienimy szybkę najszybciej jak to tylko możliwe.

 

W przypadku większej awarii w razie konieczności zalecamy również skorzystanie z usługi

Odzyskiwanie danych iphone Warszawa

 

Wymiana Szybki iPhone warszawa na miejscu

Wymieniamy ekran dotyku we wszystkich modelach telefonów. Czasami zdarza się, że szybka musi być wymieniona po zalaniu telefonu. Zalanie iPhone’a to usterka równie częsta, co niebezpieczna. Może zniszczyć cały telefon, wszystkie podzespołu, ale ryzyko zależy od modelu telefonu, dodatkowych zabezpieczeń i głównie od tego jak długo telefon leżał w wodzie. Ryzyko poważnych uszkodzeń jest szczególnie duże, jeżeli urządzenie nie zostało zalane czystą wodą lecz zostało zalane, a sokiem, piwem, colą lub wodą morską, które niestety inaczej wpływają na wewnętrzne podzespoły urządzenia. W przypadku płynów innych niż „kranówka”, należy przepłukać go zwykłą wodą, a następnie jak najszybciej odwiedzić profesjonalny serwis iPhone. Nie ma żadnych przeciwskazań, żeby był to prywatny serwis pogwarancyjnych napraw. Warszawa nie jest już jedynym miejscem, gdzie działają tak dobrze wykwalifikowane firmy, które zatrudniają najlepszych serwisantów znających się na wszystkich możliwych przypadkach zalania telefonu. Telefon od Apple naprawimy dziś nawet w niewielkich miejscowościach, niekoniecznie w stolicy jednak jesteśmy skłonni stwierdzić, że naprawa iPhone w Warszawie może być bezpieczniejsza, bardziej fachowa, szybsza, sprawniejsza, dokładniejsza ze względu na większe doświadczenie naszych serwisantów oraz naprawę na miejscu niektórych przypadków zepsutych telefonów. Szybkość reakcji jest naprawdę ważna, bo iPhone, który szybko trafi w ręce specjalistów ma duże szanse na to, że będzie działał tak, jak przed zalaniem. W serwisach zwykle udaje się uratować zazwyczaj wszystkie telefony, jednak niektóre są już w tak beznadziejnym stanie, że kolejna ingerencja człowieka tylko pogorszy stan techniczny telefonu. Jeżeli po zalaniu już w trakcie zalania doszło do zwarcia układu elektronicznego, telefon był później na siłę podłączany do sieci to sytuacja może być jeszcze gorsza. Podnosi to również ewentualne koszty naprawy ze względu na uszkadzanie kolejnych podzespołów elektronicznych urządzenia Apple.

wymiana szybki iphone warszawa

wymiana szybki iphone, serwis iphone warszawa, wymiana szybki iphone warszawa

Napisz do nas